کاربر عزیز،
به وبسایت تور استانبول | تور استانبول نوروز 96 خوش آمدید

اولین موزه یخی اروپا در استانبول ترکیه

 تور استانبول: ترکیه آقای" اد رود السون " یکی از معماران این موزه یخی در تور استانبول گفت : این موزه یک موزه معمولی یخی نیست و دیدن آن شگفت انگیز خواهد بود .این موزه  که یخهای آن از کشور سوئد و مگاپول ترکیه جمع شده دارای دمای 5 درجه زیر صفر و 365 روز باز است . در این موزه 34 هیکل جالب و کشتیهای ویکینگ به طول 7 متر و یک خانه ویکینگ نیز طراحی شده است اما تم آن هر 6 ماه تغییر میکند.

تور ترکیه 93

اولین موزه یخی اروپا در استانبول ترکیه
        موزه ی زیبای یخی در تور استانبول ترکیه

تور استانبول: این موزه زیبا که در روزهای بهاری کیف بردن از زمستان و دیدن تصاویر زیبا از جانداران، تجربه قطب شمال ، نوشیدن کافه و آب میوه در ظروف یخی و عبور از تونلهای زیبا و بررسی وقایع ورود ویکینگها به استانبول یا میکلاگارد به قول ویکینگها را امکان میدهد و با هزینه  23 میلیارد تومان در داخل بزرگترین مرکز خرید و فروش اروپا یعنی تور استانبول ترکیه فروم که هزینه ای بالغ بر 1.25 تریلیون تومان دربرداشت و نیز  در نزدیکی بزرگترین آکواریوم اروپا  قرار گرفته است.

تور 
ترکیه 93

موزه ی زیبای یخی در ترکیه

این موزه مساحتی بالغ بر 1400 م.م داشته و برای دیدن آن در تور استانبول لباسهاس اسکیمویی رایگان در اختیار شماست. 70 تن از یخهای موزه از رودخانه تورن سوئد خریداری شده  و 100 تن از مگاپول استانبول جمع شده است و ورود به موزه از طریق تونلهای یخی زیبا صورت میگیرد.

تور ترکیه 93

لباسهاس اسکیمویی رایگان در موزه ی یخی ترکیه

منبع: آژانس مسافرتی آمیتیس


نظرات مطلب

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات