کاربر عزیز،
به وبسایت تور استانبول | تور استانبول نوروز 96 خوش آمدید

هتل‌های با قیمت متوسط استانبول

پیشنهاد اول: سیرکچی کُناک(Sirkeci Konak Hotel)
 
سیرکچی کناک

در وسط شهر قدیمی قرار گرفته و از آن جا پیاده می‌توان اکثر دیدنی‌های استانبول را دید. سیرکچی کناک بسیار تمیز است و رفتار کارکنان هم بسیار با ملاحظه است، آن‌ها از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنند و در مورد استانبول رفت و آمد و سایر موارد نیز اطلاعات خوبی دارند. در قیاس با سطح خدمات صبحانه‌ی هتل تعریف چندانی ندارد. هتل برای افرادی که از گشتن در استانبول خسته شده‌اند برنامه‌هایی مثل آموزش آشپزی ترکی نیز تهیه دیده است. تمهیدات جهت برگزاری کنفرانس، سالن ورزش، صبحانه‌ی مجانی، اینترنت پر سرعت، رستوران، سرو غذا در اتاق، سوییت، استخر و تسهیلات برای معلولین از دیگر امکانات سیرکچی کناک هستند.
نشانی
Taya Hatun Sokak #5 | Sirkeci, Istanbul 34120, Turkey
+اطلاعات هتل پیشنهاد دوم: هتل آکرا (Acra Hotel)

آکرا


صبحانه‌ی عالی، نزدیکی به ایستگاه تراموا، نزدیکی به نقاط دیدنی ِ استانبول از نقاط قوت هتل آکرا به شمار می‌آیند. اگر دفعه‌ی اول است که به استانبول می‌آیید این هتل قطعاً بهترین انتخاب است، به ایا صوفیه، مسجد آبی و بازار نزدیک است و هرآن‌چه لازم باشد در استانبول ببینید را با اقامت چند روزه در این هتل خواهید دید. از دیگر امکانات آکرا می‌توان به اینترنت پرسرعت، پارکینگ مجانی و سرو غذا در اتاق اشاره کرد.
 نشانی
Mimar Mehmet Aga Cad. Amiral Tafdil Sok. No:15 | Sultanahmet, Istanbul, Turkey
 +اطلاعات هتل
پیشنهاد سوم: هتل سپفایر(Hotel Sapphire)

سپفایر
سپفایر
در میان هتل‌های استانبول به ارزانی و عالی بودن شهره است، برای همین باید واقعاً خوش‌شانس باشید تا این هتل اتاق خالی داشته باشد. در ضمن سپفایر به تمام نقاط مهم استانبول نزدیک است، پیاده می‌توان از آن‌ها دیدن کرد و اگر طرفدار پیاده‌روی نیستید کافی است از در هتل بیرون آمده و به آن طرف خیابان بروید و سوار تراموا شوید. این هتل هفده سال عمر و چهار ستاره دارد. هتل در جای شلوغی از شهر قرار گرفته و محل پر است از رستوران‌های گوناگون. از دیگر امکانات این هتل چهار ستاره می‌توان به اینترنت پر سرعت، رستوران، سرو غذا در اتاق خواب و استخر اشاره کرد.
 نشانی
Ibni Kemal caddesi no:14 Sirkeci, Istanbul 34410, Turkey
+اطلاعات هتل
پیشنهاد چهارم: هتل سلطان هاوس(Hotel Sultan House)

سلطان هاوس

سلطان هاوس
در بین هتل‌های رنگارنگ استانبول مثل یک سورپرایز می‌ماند از این نظر که فضای بسیار آرامی دارد و اگر بخت یارتان باشد و در طبقه‌های بالا اتاق بیابید صبح‌ها با نغمه‌ی پرنده‌های زیبا بر روری درختان بلند از خواب بلند خواهید شد. بله، از شلوغی ِ سرسام‌آور استانبول خبری نخواهد بود. همچنین سلطان هاوس به مراکز دیدنی استانبول نزدیک است. و اما هشدار، کسانی که سیم‌کارت تلفن همراهشان جی‌اس‌ام است، آنتن دهی خوبی را در این هتل نخواهند داشت. از دیگر امکانات این هتل چهار ستاره می‌توان به تمهیدات جهت برگزاری کنفرانس، صبحانه‌ی مجانی، اینترنت پر سرعت، پارکینگ مجانی، رستوران و سرو غذا در اتاق اشاره کرد.
نشانی
Binbir Direk Mahallesi Dizdariye Cesme Sokak No: 1 | Sultanahmet, Istanbul 34400, Turkey
+اطلاعات هتل

پیشنهاد پنجم: هتل آدورا(Adora Hotel)

آدورا
آدورا
هم در مرکز شهر قرار دارد و هم به ایستگاه تراموا نزدیک است. با قدم زدن می‌توانید بازار بزرگ، ایا صوفیه، کاخ توپکاپی و ... را تماشا کنید. باید گفت حق آدورا سه ستاره نیست، اما حال که این‌طور شده می‌توان از قیمت پایین آن استفاده کرد. در حقیقت این هتل از حیث مکان، امکانات و خدمات حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و اقامت در آن می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های اقامت در هتل برای شما باشد. از دیگر امکانت این هتل می‌توان به تمهیدات جهت برگزاری کنفرانس، اینترنت پر سرعت، امکان نگه‌داری حیوانات خانگی، رستوران و سرو غذا در اتاق اشاره کرد.
 نشانی
Gulhane, Hudavandigar, Istanbul 34800, Turkey
+اطلاعات هتلپیشنهاد ششم: هتللینو(Hotellino Istanbul)

هتللینو
یک بوتیک بسیار کوچک اما شیک، نزدیک به اماکن دیدنی استانبول مثل کاخ توپکاپی و مسجد آبی و دیگر نقاط قسمت قدیمی ِ شهر. تنها ده دقیقه با مسجد آبی، آن‌هم با پای پیاده، با قدم‌های خیلی کند و کش‌دار فاصله دارید، می‌شود به صورت سر انگشتی نشست و حساب کرد که فاصله‌ی هتل تا ایا صوفیه یا بازار بزرگ و ... هم چه‌قدر است و مطمئناً عددهای بدست آمده خیلی بزرگ نیستند. از دیگر امکانات هتللینو می‌توان به اینترنت پر سرعت و سرو غذا در اتاق خواب اشاره کرد.
نشانی
Hoca Pasa Mah. Nobethane Cad. | No: 5 Sirkeci, Istanbul 34134, Turkey
+اطلاعات هتل
پیشنهاد هفتم: هتل اربوی(Erboy Hotel)

اربوی


شنیدید می‌گویند هیچ ارزانی‌ای بی‌دلیل نیست؟ این عبارت درستی است که در همه‌جا و حتی در موضوع مورد بحث ما یعنی هتل هم صدق می‌کند. اما این‌جا یک استثنا داریم، به اسم هتل اربوی. هتل اربوی هم ارزان است و هم مهم‌تر از آن به مراکز دیدنی نزدیک است و هم رفتار کارکنان و کیفیت خدماتش در سطح خوبی قرار دارد. اما این باعث می‌شود که نرخ اشغال این هتل کوچک ِ سه ستاره بسیار بالا باشد. از دیگر امکانات این هتل می‌توان به صبحانه‌ی مجانی، اینترنت پرسرعت، رستوران، سرو غذا در اتاق و سرویس رفت و آمد اشاره کرد.
 نشانی
Ebusuut Street 32 Eminonu, Istanbul 34210, Turkey
+اطلاعات هتل
پیشنهاد هشتم: هتل نِنا(Nena Hotel)

ننا

استانبول
شما را غافلگیر خواهد کرد، اما نگذارید غافلگیری با گرفتن یک هتل بد شروع شود! هتل ننا هم اتاق با قیمت خوب دارد و هم اتاق گران – آن هم با قیمت ِ خوب!- و مهم تر از قیمت این که هتل به مراکز دیدنی نزدیک است و و از در ورودی آن می‌شود سر در بازار بزرگ را هم دید. ریزه‌کاری‌های معماری بومی و انتخاب دکور و وسایل از حضور یک سلیقه‌ی مشخص و موثر در مدیریت اوضاع هتل خبر می‌دهد. از دیگر امکانات ننا می‌توان به تمهیدات جهت برگزاری کنفرانس، صبحانه‌ی مجانی، اینترنت پرسرعت، پارکینگ مجانی، رستوران، سرو غذا در اتاق، سرویس رفت امد و سوییت اشاره کرد.
نشانی
Klodfarer Cad. | No:8-10 Sultanahmet, Istanbul 34122, Turkey
+اطلاعات هتل
پیشنهاد نهم:یاسمک سلطان(Yasmak Sultan Hotel )

یاسمک سلطان

یک هتل جمع و جور و زیبای دیگر، در مرکز شهر و نزدیک به اماکن دیدنی با قیمتی فوق‌العاده. البته باید گفت موقتاً قسمت‌هایی از هتل تحت بازسازی قرار دارند و ممکن است سرو صدای آزاردهنده‌ای در محیط هتل وجود داشته باشد که از شدت آن هر چه به سمت طبقات بالاتر هتل برویم کاسته می‌شود. رستوران مستقر در پشت بام را از دست ندهید. این یکی از بهترین رستوران‌های استانبول است. جای هتل هم عالی است، هم از لحاظ نزدیکی به جاهای مهم شهر هم از لحاظ دسترسی به خدمات حمل و نقل و هم چشم‌انداز، اما از نظر سرویس و برخورد با مشتری می‌توان ضعف‌هایی را مشاهده کرد. از دیگر امکانات این هتل می‌توان به تمهیدات جهت برگزاری کنفرانس، سالن ورزش، رستوران، سرو غذا در اتاق، سرویس اتوبوس، سوییت و تسهیلات برای معلولین اشاره کرد.  
نشانی 
Ebusuud Caddesi 14-20 Sirkoci | Sirkeci, Istanbul 34410, Turkey 
+اطلاعات هتل پیشنهاد دهم: هتل آرمادا(Armada Hotel )

آرمادا

آرمادا
در بین دیدنی‌های مهم استانبول قرار دارد و البته بسیار هم نزدیک به دریاست اما خوب است بدانید از ایستگاه‌های اتوبوس و تراموا تا جایی که می‌شود دور است. در سال دوهزار مورد بازسازی کلی قرار گرفته و بیشتر از 110 اتاق دارد. خیلی از اتاق‌های هتل تنها به کوچه‌ای که از جلوی در هتل رد می‌شوند دید دارند، اما بعضی‌ها هم تراس رو به شهر دارند. بوفه‌ی صبحانه‌ی آرمادا را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید. از دیگر امکانات این هتل چهار ستاره می‌توان به تمهیدات جهت برگزاری کنفرانس، صبحانه‌ی مجانی، اینترنت پر سرعت، پارکینگ مجانی، رستوران، سرو غذا در اتاق ، سرویس اتوبوس به نقاط دیدنی شهر، سوییت و تسهیلات برای معلولین اشاره کرد.
 نشانی
Ahipkapi Sok.Cankurtaran 24 | Istanbul Turkey
+اطلاعات هتل

نظرات مطلب

ارسال نظر

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic